Ndërlidhjet

TEHERAN


Të paktën 26 veta e kanë humbur jetën dhe 18 janë plagosur nga përplasja e një autobusi dhe kamioni në perëndim të Iranit. Aksidenti ka ndodhur dje ndërsa udhëtarët po ktheheshin nga pelegrinazhi në qytetet e shenjta irakiane.
XS
SM
MD
LG