Ndërlidhjet

PRISHTINË


Udhëheqës të institucioneve të Kosovës udhëtuan sot për në Nju Jork, ku do të marrin pjesë në konferencën ndërkombëtare me temën: "Kosova në 120 ditët e tranzicionit", që organizohet nga fondacioni Rocfellers Brothers Group.
Presidenti Fatmir Sejdiu tha se kjo do të jetë një përvojë e mirë për lidershipin kosovar dhe shtoi se ka besim të plotë që Kosova i ka kapacitetet për të qenë shtet i pavarur.
XS
SM
MD
LG