Ndërlidhjet

LONDËR


Tre detarë kanë vdekur dhe pesë të tjerë llogariten të zhdukur pas mbytjes së një anijeje norvegjeze në veri të Britansië. 7 anëtarë të ekuipazhit u shpëtuan.
XS
SM
MD
LG