Ndërlidhjet

GJENEVË


Hajdutët kanë vjedhur bizhu me vlerë prej 823 mijë dollarë nga panari i bizhuve dhe orave në Basel të Zvicrës.
Burimet zyrtare të Bazelit nuk kanë dhënë informacione shtesë mbi vjedhjen.
XS
SM
MD
LG