Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit Ehud Olmert u takua me presidentitn e Autoritetit Palestinez, Mahmud Abas. Burimet izraelite thanë se dy udhëheqësit biseduan për cështjet humanitare. Cështjet politike si kufijtë e shtetit të ardhshëm palestinez, statusi i Jerusale,it dhe fati i refugjatëve plaestinezë nuk ishin në axhendë.
XS
SM
MD
LG