Ndërlidhjet

TIRANË


Një tërmet 4-5 ballë sipas shkallës Rihter goditi sot Shqipërinë. Nuk ka njoftime për dëme në njerëz, por vetëm në materiale në pjesën qëndrore të Shqipërisë ku ishte dhe epiqendra e tërmetit.
Tërmeti u ndie dhe në Tiranë.
XS
SM
MD
LG