Ndërlidhjet

MOSKË


Turisti i pestë në hapësirë Carls Simoni pritet të mbërrijë në Tokë nga stacioni ndërkombëtar i hapësirës, së bashku me dy astronuatët, një amerikan dhe një rus.
Miliarderi amerikan pagoi 25 milionë dollarë për udhëtimin në hapësirë.
XS
SM
MD
LG