Ndërlidhjet

MOSKË


Turisti i pestë në gjithësi u kthye në Tokë nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës, së bashku me dy astronuatët, një amerikan dhe një rus.
Miliarderi amerikan Charles Simonyi pagoi 25 milionë dollarë për udhëtimin në hapësirë.
XS
SM
MD
LG