Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një ushtar i KFOR-it humbi jetën dhe një tjetër u lëndua në një aksident rrugor, njoftoi KFOR-i. Zëdhënësi Michael Knop tha se rrethanat e aksidentit po hetohen. Ai nuk dha nacionalitetin e ushtarit të vdekur.
XS
SM
MD
LG