Ndërlidhjet

KHOST


Të paktën 23 njerëz e kanë humbur jetën sot në përleshjet dhe sulmet e ndryshme në Afganistan.
Në viktimat përfshihen edhe 7 ushtarët afganë dhe 4 oficerë policie, që e humbën jetën nnë dy sulme të luftëtarëve talibanë.
XS
SM
MD
LG