Ndërlidhjet

PRISHTINË


Përfundon sot vizita e ambasadorëve të 15 vendeve anëtare të Këshillit të Sigurimit në Kosovë. Dje delegacioni është takuar me drejtuesit e institucioneve dhe politikës, si dhe me përfaqësues të pakicave.
Sot në ditën e fundit të vizitës delegacioni I KS-së po qëndron në Krushë të Vogël dhe Rahovec.
XS
SM
MD
LG