Ndërlidhjet

GAZA


Ushtarët izraelitë vranë tre palestinezë dhe plagosën një tjetër në murin e sigurisë mes Gazës dhe Izraelit.
Burimet izraelite thanë se palestinezët po përpiqeshin të vinin bombë.
XS
SM
MD
LG