Ndërlidhjet

MOSKË


Të paktën 25 veta janë vrarë dhe 154 janë lënduar në sulmet me motive racore në Rusi gjatë këtij viti.
Grupi për të drejtat e njeriut "Sova" nga Moska, tha se shifrat janë mbi 30% më të larta se në periudhën e njëjtë të vitit të kaluar.
XS
SM
MD
LG