Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane ka njoftuar se sot dhe dje në Irak janë vrarë pesë pjesëtarë të saj. Një ushtar është vrarë sot në jug të Bagdadit, ndërsa, ndërsa katër ushtarë ishin vrarë dje në Anbar dhe në Bagdad.
XS
SM
MD
LG