Ndërlidhjet

BAGDAD


Forcat amerikane arrestuan 33 militantë gjatë një operacioni kërkimor shtëpi më shtëpi në Al latifija, qytet 30 km larg kryeqytetit irakian Bagdad.
Njofothet dhe për gjetjen e kufomave të pesë policëve të vrarë me armë zjarri.
XS
SM
MD
LG