Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Paris Hilton një figurë e njohur në botën e artit dhe spektaklit në Shtetet e Bashkuara u dënua me 45 ditë burg. Dënimi erdhi pasi u gjet fajtore për shkeljen e një dënimi të mëparshëm që lidhej me ngarjen e makinës pas përdorimit të madh të alkoolit.
Hilton, trashëgimtare e rrjetit të hoteleve me të njëjtin emër, njihet për stilin ekstravagant të jetës.
XS
SM
MD
LG