Ndërlidhjet

GREENSBURG/SHBA


Të paktën shtatë njerëz e kanë humbur jetën dhe mbi 30 janë lënduar kur një tornado e fuqishme e kaploi një vendbanim në Kansas. Tornadoja la pas vetes shkatërime të mëdha. Ekipet e shpëtimit i vazhdojnë përpjekjet për të shpëtuar të mbijetuarit nga rrënojat.
XS
SM
MD
LG