Ndërlidhjet

GRINSBURG, SHTETET E BASHKUARA


Një ditë pasi nga shtërngata dhe era e fortë në shtetin amerikan Kanzas humbën jetën 9 vetë, është raportuar për vazhdimin e motit të lig. Shërbimi Meteorologjik Kombëtar i Shteteve të Bashkuara ka njofutar se në shumë rajone janë regjistruar erëra të forta dhe mot i lig.
XS
SM
MD
LG