Ndërlidhjet

BRUKSEL


Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri Havier Solana dhe Komisioneri për Zgjerim Oli Rehn do të paraqesin sot në Këshillin e Jashtëm të Parlamentit Evropian qëndrimet e tyre rreth çështjes së
Kosovës. Në fokus të paraqitjes së tyre do të jetë edhe gjendja në Serbi.
XS
SM
MD
LG