Ndërlidhjet

KATAN


Të paktën tre policë dhe tre të dyshuar si militantë u vranë gjatë përleshjeve në Çeçeni. Ministria e Brendshme e Çeçenisë tha se përleshja ndodhi në krahinën Vedeno. Konflikti në Çeçeni vazhdon të marrë çdo ditë jetëra njerëzish nga të dyja palët.
XS
SM
MD
LG