Ndërlidhjet

PENIAN


Ministria e Jashtme e Koresë së Veriut tha se reaktori bërthamor mund të mbyllet menjëherë pasi Peniani të marrë fondet, që ishin të ngrira në një bankë në Makao. Ministria tha se "mbyllja mund të bëhet menjëherë dhe për këtë nuk do të kalojë shumë kohë".
XS
SM
MD
LG