Ndërlidhjet

BUENOS AIRES


Ylli i futbollit argjentinas dhe botëror, Diego Maradona është larguar nga një klinikë psikiatrike në Buenos Aires, por do ta vazhdojë trajtimin kundër alkoolit edhe më tej.
Maradona ka pasur probleme shëndetësore që lidhen me përdorimin e drogave dhe alkolit.
XS
SM
MD
LG