Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia irakiane njoftoi se nga dy sulme vetëvrasëse me makina – bomba janë vrarë së paku 11 vetë dhe janë plagosur më se 20 të tjerë. Këto sulme ishion bërë në lagjen Al-Zafaraniyah të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG