Ndërlidhjet

STRASBURG


Mali i Zi u bë anëtari i 47-të i Këshillit të Evropës.
"Kam nderin historik që t'u përshendes në emër të qytetarëve dhe lidershipit të Malit të Zi. Kjo është ditë shumë e madhe për ne" tha Ministri i Jashtëm i Malit të Zi, Milan Roçen.
XS
SM
MD
LG