Ndërlidhjet

SAN HOSE


Ka përfunduar pa viktima incidenti në ambasadën ruse në Kosta Rika. Një person i armatosur mbajti peng një punonjës rus të ambasadës. Rrëmbyesi ishte me origjinë nga Kazakistani, dhe mosmarrëveshja lidhej me cështje parash.
XS
SM
MD
LG