Ndërlidhjet

KABUL


Militantët talibanë vazhdojnë të mbajnë peng tre afganë punonjës të organizatës humanitare "Terre D'enfance", derisa një ditë më parë liruan punonjësin francez të kësaj organizate.
Javë më parë ishte liruar dhe një tjetër punonjëse franceze e kësaj organizate.
XS
SM
MD
LG