Ndërlidhjet

DENVER


Ushtarët amerikanë që janë në misione jashtë vendit nuk do kenë më qasje në disa faqe interneti. Këtu përfshihen 11 faqe interneti mes të cilave dhe You Tube e My space. Vendimi u morr nga Departamenti i Mbrojtjes.
XS
SM
MD
LG