Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Të paktën 24 persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në qytetin Peshavar të Pakistanit. Shpërthimi ndodhi në afërsi të një hoteli në një zonë shumë të populluar.
XS
SM
MD
LG