Ndërlidhjet

PESHAVAR


Të paktën pesë persona u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën në përleshjet e fundit ndërmjet kryengritësve dhe forcave të sigurisë. Zyrtarët thanë se përleshjet ndodhën në qytetin veriperëndimor të Pakistanit, Peshavar.
XS
SM
MD
LG