Ndërlidhjet

KANDAHAR


Të paktën tetë policë u vranë në shpërthimet e bombave në pjesë të ndryshme të Afganistanit. Katër prej tyre humbën jetën në krahinën Kandahar. Sulme pati edhe në krahina të tjera dhe përveç policëve pati edhe civilë të vrarë.
XS
SM
MD
LG