Ndërlidhjet

KIEV


Shërbimi për Siguri i Ukrainës po zhvillon hetime rreth akuzave për komplot për vrasjen e zyrtarëve të lartë, përfshirë presidentin Viktor Yushchenko. Zyrtarët kanë thënë javën e kaluar se posedojnë informacione rreth komplotit për vrasjen e Yushchenkos dhe lideres opozitare Yuliya Tymoshenko.
XS
SM
MD
LG