Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia në Kosovë ka arrestuar tre persona gjatë një bastisjeje në një kazino dhe kompani të sigurimeve në Prishtinë, ka thënë zëdhënësi Veton Elshani. Ata janë të dyshuar për mospagesë të taksave, pastrim parash dhe vjedhje.
XS
SM
MD
LG