Ndërlidhjet

KABUL


Tre ushtarë gjermanë dhe katër civilë vdiqën sot nga një sulm vetvrasës në tregun e provincës afgane të Kunduzit.
Ndërkaq 70 talebanë janë vrarë nga sulmet e forcave amerikane dhe atyre afgane në lindje të Afganistanit gjatë 24 orëve të fundit.
XS
SM
MD
LG