Ndërlidhjet

AMSTERDAM


Paniku përfshiu kopshtin zoologjik në Roterdam të Hollandës pasi një gorillë doli nga kafazi dhe hyri në kafenën e kopshtit.
Zyrtarët e kopshtit zoologjik në përpjekje për të shpjeguar incidentin thanë se gorilla 11 vjecare mund të jetë ndier e kërcënuar.
Askush nuk morri lëndime serioze nga ky incident.
XS
SM
MD
LG