Ndërlidhjet

AMSTERDAM


Paniku përfshiu kopshtin zoologjik në Roterdam të Holandës pasi një gorillë doli nga kafazi dhe hyri në kafenenë e kopshtit. Zyrtarët thanë se gorilla 11 vjeçare mund të jetë ndier e kërcënuar.
Askush nuk mori lëndime serioze nga incidenti.
XS
SM
MD
LG