Ndërlidhjet

RRAMALLAH


Shefi i diplomacisë evropiane, Javier Solna është takuar në Rramallah me minsitrin palestinez të financave dhe shefin e ekipit negociator, Saeb Erakat.
Po sot në Rripin e Gazës Solana takohet me presidentin Abbas dhe në Jerusalem me kryeministrin izraelit Olmert.
XS
SM
MD
LG