Ndërlidhjet

ANKARA


Zyrtarët thanë se pesë ushtarë turkë janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në Turqinë juglindore. Shpërthimi pasoi atë në Ankara me 22 maj, ku humbën jetën gjashtë persona.
XS
SM
MD
LG