Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Kosovë filloi sot shkatërrimi i rreth shtatë mijë armëve ilegale të konfiskuara nga qytetarët. Fushata është inicuar nga KFOR-i dhe Programi për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG