Ndërlidhjet

LONDËR


Një zyrtar palestinez tha se korrespondenti i radios britanike Alan Johnston është gjallë dhe shëndosh e mirë. Johnston u zhduk më 12 mars ndërsa udhëtonte në Gaza.
Zëdhënësi i kabinetit palestinez Ghazi Hamad i tha televizionit Sky News se mund të konfirmojë se Johnston është ende gjallë.
XS
SM
MD
LG