Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 32 persona janë vrarë dhe rreth 40 të tjerë janë plagosur nga dy shperthime me makina-bombë që ndodhën sot në Bagdad. Në zhvillime tjera, raportohet se një person i armatosur me uniform policie ka rrëmbyer së paku tre punonjës perendimorë në Ministrinë e Financave.
XS
SM
MD
LG