Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë ka arrestuar 16 persona të dyshuar se janë të përfshirë në rrjetin ndërkombëtarë të trafikimit me njerëz kanë thënë burime zyrtare. Grupi akuzohet se ka trafikuar për në Greqi më shumë se 100 njerëz nga Shqipëria, Kina, Pakistani, Turqia dhe Lindja Mesme.
XS
SM
MD
LG