Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria e SHBA-ve bëri të ditur se dhjetë ushtarë amerikan janë vrarë pas sulmeve me bombë dhe një helikopteri të rrëzuar në afërsi të Bagdadit. Nuk është bërë e ditur nëse helikopteri ka pasur ndonjë defekt teknik apo është sulmuar.
XS
SM
MD
LG