Ndërlidhjet

SHKUP


WMRO-DPMNE-ja dhe Bashkimi Demokratik Për Integrim mbrëmë njoftuan se me sukses e kanë përfunduar dialogun politik. Nisur nga kjo, nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Rafiz Haliti i tha Radios Evropa e Lirë se prej sot, deputetët e kësaj partie kthehen në Kuvendin e Maqedonisë.
XS
SM
MD
LG