Ndërlidhjet

FALLUXHA


Së paku 20 persona u vranë dhe 20 të tjera u plagosën nga një sulm vetvrasës në qytetin e Falluxhës në perëndim të Irakut.
Sulmi ndodhi pranë një qendre rekrutimi të policëve.
XS
SM
MD
LG