Ndërlidhjet

BEJRUT


Kanë rifilluar luftimet në kampin e refugjatëve palestinezë në veri të Libanit, ku për dy javë ka pasur përleshje të armatosura mes forcave libaneze dhe militantëve islamikë.
Nga ato luftime së paku 80 persona humbën jetën.
XS
SM
MD
LG