Ndërlidhjet

LONDËR


Sot mbushën 40 vjet nga dalja e albumit të Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" i cili vlerësohet si një nga albumet më me ndikim dhe jetëgjatë i të gjitha kohërave. Në album përfshihen këngë të tilla si "A day in the life", "When i am 64" etj.
XS
SM
MD
LG