Ndërlidhjet

LONDËR


Sot mbushen 40 vjet nga dalja e albumit të Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", i cili vlerësohet si një nga albumet më me ndikim dhe më jetëgjatë i të gjitha kohëve.
Në album përfshihen këngët si "A Day In The Life", "When I Am 64", etj.
XS
SM
MD
LG