Ndërlidhjet

BEJRUT


Në kampin e refugjatëve palestinezë në veri të Libanit kanë vazhduar luftimet ndërmjet ushtrisë libaneze dhe militantëve islamikë. Raportohet se sot janë vrarë 18 njerëz, përfshirë dy ushtarë.
Që kur filluan luftimet 13 ditë më parë në kampin Nahr al-Bared, kanë humbur jetën së paku 80 veta.
XS
SM
MD
LG