Ndërlidhjet

PRAGË


Rusia, Polonia, Gjermania, Franca, Serbia, Bosnja dhe Armenia janë fituese të ndeshjeve që u zhvilluan mbrëmë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Euro 2008.
XS
SM
MD
LG