Ndërlidhjet

VARSHAVË


Një pacient polak, i cili prej 19 vitesh ishte në koma është kthyer në jetë. Tashmë ai po përpiqet të mësohet me faktin se po jeton në një Poloni të ndryshme nga ajo komuniste e 19 viteve më parë.
Bashkëshortja e tij ishte kujdesur për pacientin në shtëpi dhe kurrë nuk ishte dorëzuar, megjithë këshillat e mjekëve se nuk kishte shpresë për jetë.
XS
SM
MD
LG